Boży bojownicy audiobook zmienia nasze wyobrażenie o tej metodzie nagrywania

Posted on 16/02/2021 7:41am

Znacznie częściej obywatele wysłuchują książek

Stwierdza się, że ludzie znacznie mniej czasu spędzają na czytaniu książek, ale prawda jest taka, że dzisiejsze tempo życia, nie zostawia nazbyt dużo czasu, który można wykorzystać na zrobienie czegoś dla siebie, a jak już go mamy, to wolimy go dać na coś odmiennego niż książki. Na szczęście dzieje się także, że rośnie ilość zakupionych audiobooków, a zatem książek, które są czytane i których mamy szansę posłuchać podczas sprzątania, czy prowadzenia wozu.
Taki audiobook przeważnie okazuje się być wykonany przez jednego lektora, którym przeważnie okazuje się ceniony aktor, o głosie który umie przyciągnąć i zatrzymać uwagę słuchacza. Nie mniej czasem trzeba sporej siły woli, żeby nie uciekać gdzieś myślami i koncentrować się na tym, co słyszymy.

Boży bojownicy audiobook jest zupełnym zaskoczeniemaudiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Wprawiliśmy się do tego, że książka czytana jest przez pojedynczego lektora, który przemianą własnego głosu zaznacza wypowiedzi różnorakich osób. Dlatego wielkim zaskoczeniem może okazać się książka Audiobook Boży bojownicy jest tutaj wykonany całkowicie inny sposób. W przedsięwzięciu tym udział brało 190 ludzi, mamy muzykę, a to wszystko spowoduje, że prościej będziemy mogli sobie stworzyć przeróżne momenty. Słuchając tak przyszykowanej książki, naprawdę nie będziemy musieli się martwić, że rozpoczniemy gdzieś uciekać myślami. Ona jest tak przygotowana, tak opracowana oraz wyreżyserowana, że nie będziemy wstanie się od niej odciąć. To ma szansę stać się przełom w tworzeniu audiobooków oraz może się okazać, że dzisiaj wszystkie będą tworzone w ten sposób.

książki i audiobooki
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Obowiązkowo powinniśmy się poznać z tą ofertą

Jeśli będziemy mieli szansę zapoznać się z tą propozycją, kiedy posłuchamy w jaki sposób jest to wszystko zrobione, to będziemy zadziwieni wielkością przedsięwzięcia. Może się okazać, że dzięki temu pokochamy przesłuchiwanie audiobooków i na nowo otworzymy się na książki, w troszeczkę innej ramie, lecz mimo wszystko zapoznamy się z ich treścią (Fono Polis > ciekawy serwis).

Tags: książki, audiobook