Jakim sposobem przetrwać po katastrofie atomowej albo ekologicznej? Czy zwykli ludzie są w stanie przetrwać?

Posted on 22/11/2021 7:28am

Jak dać sobie radę z kłopotami światowymi mającymi wpływ bezpośrednio na nasze jestestwo? Wojna atomowa albo biologiczna bardzo pokrzyżuje nam wszelakie zamiart, ale nie sugeruje z miejsca końca świata.
ostrzałki do noży
Author: leniva.studio
Bardzo możliwe, że zniknie łatwy dostęp do sieci.


Raczej nie ma TV, a radio będzie trudno złapać. Pozostanie nam trwanie według tego, jak kiedyś żyli nasi przodkowie plus wykorzystanienowszych osiągnięć nieelektonicznej technologii. Fundamentalnym asortymentem będą plecaki, noże taktyczne i podobne gadżety. Mogą nam one uratować życie w potyczce z niebezpiecznymi zwierzętami oraz innymi ludźmi, którzy już nie będą tak cywilizowani jak kiedyś. Człowiek pośród zagrożenia zaczyna funkcjonować jak drapieżnik. Nie waha się przed zabijaniem i kradzieżą. Nie ozostawi niczego, wody, ostrzałki do noży a nawet butelki napoju - poszukuję ostrzałek do noży. Niesłychanie ważne, aby nabyć wcześniej konkretne przeszkolenie. Nie rozmawiamy tu o dokładnych zaleceniach, o tym, jak żyć w niebezpieczeństwie, ale chociażby o tym, w jaki sposób wykorzystywać sztuki walki lub bliskie otoczenie do obrony. Ważne są treningi kondycyjne oraz treningi parkur. Poza tym trzeba nauczyć się dobrej obsługi sprzętów t.j. noże taktyczne lub szeroko określona broń krótka. Jeśli ma się pozwolenie, to także warto pomyśleć o załatwieniu broni palnej, która w trudnej sytuacji jest w stanie nas uratować. Poza szkoleniami dobrze jest kupić zawczasu zapasy. Ciągłe uzupełnienie puszek oraz rzeczy niepsujących się i z długim terminem ważności jest priorytetem. Dodatkowo należy kupić ostrzałki do noży a także środki do konserwacji broni, by niczego nie brakowało.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, to super, gdyż ten opublikowany poniżej (http://www.147break.waw.pl/) też zawiera podobne informacje - nie czekaj, tylko zobacz go.

Najlepiej by wzorem Amerykanów, całość przechowywać w specjalnie wybudowanych schronach w ziemi. W Polsce jednak jest to utrudnione ze względu na przepisy budowlane, które nie bywają korzystne dla osób budujących podobne instalacje - używam noży taktycznych.
Jeśli jednak damy radę uzyskać pozwolenie trzeba współpracować wspólnie z sąsiadami, by ograniczyć koszty i jednocześnie zaoferować schronienie także im.
Podobne katastrofy są jednak minimalnie możliwe, ale kiedy już się wydarzą prawie wszyscy mieszkańcy będą nieprzygotowani. Zadbajmy o to, abyś my i własne potomstwo mogli być bezpieczni w takiej sytuacji.